ART / Oil paintings / Oil painting 15506080
nr 1550 6080
Peter Adolf Persson
(1862-1914), Sverige
Peter Adolf Persson (1862-1914), Sweden. Signed, Sommarvik. Oil on canvas, 46x71 cm, outer dimensions including frame: 66x91 cm,
OIL PAINTING, Signerad, Sommarvik. Olja på duk, 46x71 cm, yttermått inklusive ram: 66x91 cm
1500
SEK 1000
Monday July 3 2023
at 20:52:03
24/6 21:18:45
1/7 19:21:42